Dcéra našla skrýšu svojho zosnulého otca. Ako to získal ju šokovalo.

Hrdí otec dvoch detí Ladislav Medved z Košíc, Slovenska, podľahol rakovine skorej tohto roku. Ako každý oddaný otec, presne vedel, čo musí urobiť, aby zaobstaral svoju rodinu po svojej smrti.

Toto je Katarína.

Učiteľka dejepisu na malej strednej škole na okraji Košíc. Po dosiahnutí magisterského titulu na vysokej škole v Británií dosiahli jej dlhy výšku 150 000€. Ba čo viac, jej otec, ktorý tieto dlhy splácal pred niekoľkými týždňami podľahol rakovine a tak sa s nimi musela Katarína popasovať sama.

Katarína bola vždy “ockova malá princeznička”

Vedela, že otec zanechal závet, kde jej venoval majetok, ako napríklad jeho dvojizbový dom, cenné papiere, ale predovšetkým tajnú skrýšu o ktorej mnohí rodinní príslušníci nemali ani tušenia.

V závete našla Katarína inštrukcie, aby vzala lopatu a vykopala to, čo po sebe zanechal. “ Otec si na mňa stále niečo vymýšľal. Naozaj som si myslela, že si prichystal ešte svoj posledný vtip. Avšak keď som začala vykopávať plastové tašky plné peňazí, vedela som, že je to skutočnosť. Nikdy v živote som nevidela toľko bankoviek pokope.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *